Olie in Antwerpen, kippen in Geel en gezondheidsexperts in Lommel

De afgelopen weken was To The Point Events op diverse fronten actief. Het weekend van 9, 10 en 11 mei splitsten we ons team in 3: we zonden onze zonen en dochters uit naar events in Antwerpen, Noord-Limburg en Geel.
In Lommel verzorgde Ann de logistieke coördinatie van de VTDV-beurs, een beurs voor de medische sector met meer dan 160 standhouders. Tegelijkertijd openden Bart en Stijn in Geel een proefbedrijf voor pluimveehouders. Op 3 dagen tijd kregen ze 2000 geïnteresseerden, waaronder Minister- President Kris Peeters, over de vloer. Reinhilde coördineerde intussen de familiedag van het Antwerpse bedrijf Oiltanking. Een Seveso-bedrijf, en dus een event met speciale veiligheidsmaatregelen. Ons team zocht en vond het juiste evenwicht tussen zeer veel fun en een zeer strakke organisatie.